Kessner Ultra & Infra Digital pielęgnica do włosów

Kessner Ultra & Infra Digital pielęgnica do włosów

299,98 

Urządzenie do pielęgnacji włosów

Dostępność: Pozostało tylko: 2 SKU: 109773 Kategoria:

Opis

Ultradźwiękowa pielęgnica do rekonstrukcji i odbudowy włosów z podczerwienią Kessner Ultra & Infra Digital

Pielęgnica do włosów to nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenie wytwarzające ultradźwięki z wiązką podczerwieni do wprowadzania kosmetyków w głębokie partie włosa. Idealnie sprawdzi się podczas zabiegów regenerujących i odżywiających na włosy przy zastosowaniu produktów zawierających keratynę czy olejki odżywcze. Dodatkowo urządzenie może być stosowane w procesie koloryzacji w celu zintensyfikowania i poprawy trwałości koloru włosów.

Pielęgnica do włosów nie wytwarza temperatury, służy tylko i wyłącznie do zabiegów pielęgnacyjnych – nie prostuje włosów. W normalnych warunkach nie wszystkie składniki odżywcze czy pigmenty są całkowicie wchłaniane przez włosy. Łuska włosa stanowi barierę ochronną, która nie pozwala całkowicie przeniknąć substancją zawartym w kosmetykach w głębokie partie włosów. Z drugiej jednak strony jeżeli łuska włosa nie jest po zabiegu odpowiednio zamknięta następuje szybszy proces wypłukania zarówno pigmentu czy substancji odżywczych. Dzięki używaniu pielęgnicy poziom przyswajania składników odżywczych wzrasta o 40-60%. Ultradźwięki rozbijają strukturę płynną kosmetyku na mikro cząsteczki, które poprzez swój rozmiar wnikają łatwiej, głębiej i w większej ilości wgłąb włosów.

Pielęgnica do włosów Kessner Ultra & Infra Digital – wskazówki dotyczące użytkowania:

– umyj włosy pielęgnującym lub regeneracyjnym szamponem i dokładnie spłucz letnią wodą,
– podsusz włosy za pomocą suszarki na średniej temp. do momentu w którym będą w ok 80 % suche,
– podziel włosy na kilka partii,
– w przypadku przeprowadzania kuracji odżywiających i pielęgnacyjnych nałóż na włosy krem pomieszany z olejkiem,
– następnie przejdź do pielęgnicy, zaciskaj poszczególne partie włosów ok. 3-5 razy każdą w taki sam sposób, w jaki używasz prostownicy do włosów, aż do momentu w którym składniki odżywcze zawarte w kremie dokładnie się wchłoną.

Technologia użyta w pielęgnicy do włosów:

  • podczerwień – w medycynie promieniowanie podczerwone stosuje się w m.in. przypadku gojenia ran, gdzie efekty są doskonałe, a zabieg całkowicie bezbolesny. W przypadku pielęgnicy promieniowanie podczerwone wykorzystane jest do regeneracji zniszczonej tkanki włosów. A także stymulowania cyrkulacji krwi w skórze głowy przy cebulkach włosa, dzięki czemu stają się one lepiej odżywione i zdrowsze. Dzięki działaniu ambipolarnego światła o częstotliwości 68000 hz oraz długości 680 nm w aminokwasach powstają nowe wiązania. To z kolei przywraca elastyczność włóknom włosa i domyka jego łuskę. Włos staje się wyraźnie zdrowszy i odzyskuje blask.
  • ultradźwięki – cząsteczki wody występują w 3 stanach skupienia: stałym (poniżej 0 stopni C), ciekłym (w normalnej temp.) oraz gazowym (powyżej 100 stopni C). W przypadku pielęgnicy wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego zmieniając strukturę cząsteczek bez podwyższenia temperatury. Dzieje się to w temperaturze pokojowej. Samo urządzenie Iron Repair nie nagrzewa się gdyż płytki żelazka nie posiadają typowych grzałek. Dzięki działaniu dynamicznych wibracji magnetycznych o częstotliwości 36000 wibracji na sekundę, ultramikro-cząsteczki wody, białek oraz substancji odżywczych wnikają bezpośrednio do wnętrza kory włosa – do głębokich partii. Ultradźwięki “wpychają” substancję odżywcze zawarte w kosmetykach w głębokie partie włosa. Synergia działania promieniowania podczerwonego oraz ultradźwięków. Dzięki ultradźwiękom składniki odżywcze oraz pigment są efektywnie wchłonięte przez włos, a promienie podczerwone bezpośrednio regenerują uszkodzoną tkankę włosa. Dzieje się to bez konieczności ogrzewania włosów, co zapobiega puchnięciu i rozszerzaniu łuski włosa. To wszystko sprawi, że kora włosa (powłoka) odbudowuje się, końcówki nie rozdwajają się, a włosy nie łamią się tak łatwo. Ogólna elastyczność włosów wzmocnia się dzięki szybszemu działaniu czynników odżywczych.

Pielęgnica do włosów Kessner Ultra & Infra Digital – dane techniczne:

  • skala promieniowania podczerwonego: 6800 hz (680nm)
  • częstotliwość ultradźwięków: 36000 wibracji/sekundę
  • napięcie: 110 – 240V
  • częstotliwość: 50 – 60 Hz
  • moc: 1500 mA
  • napięcie: 35VDC

Uwaga: po złożeniu płytek urządzenia na dłużej niż 10 sekund ultradźwięki automatycznie się wyłączają. Po otworzeniu płytek uruchamiają się ponownie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o “Kessner Ultra & Infra Digital pielęgnica do włosów”