Maszynki do strzyżenia

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów.

Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów dostępne są teraz dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego sprzętu fryzjerskiego. Szeroki wybór wyposażenia salonu zapewnia hurtownia fryzjerska Progress Września. Czym kierować się przy zakupie odpowiedniej maszynki do strzyżenia włosów? Jednym z istotnych parametrów, na który musisz zwrócić uwagę jest moc, im wyższa tym poradzi sobie ona z najgrubszymi i gęstymi włosami. Mocniejsza maszynka do włosów posłuży dłużej w salonie, nie będzie się zacinać, a przy intensywnej pracy będzie się mniej eksploatować. Dla wygody swojej pracy zastanów się czy wolisz maszynkę na kablu czy z akumulatorem. Główną różnicą jest to, że maszynka akumulatorowa ma określony czas działania, od ładowania do ładowania. Natomiast maszynka do strzyżenia włosów z kablem pozwala pracować praktycznie non stop, ale kabel może ograniczać ruchy. Istotne są również noże dołączone do maszynki i akcesoria, jak oliwka, nasadki czy szczoteczka do czyszczenia.

Jaka jest najlepsza maszynka do strzyżenia dla barbera?

Biorąc pod uwagę specyfikę usług oferowanych w barbershopie wybór maszynki do strzyżenia jest bardzo istotny. Liczne strzyżenia sprawiają, że maszynka do włosów jest niemal w ciągłym użyciu. Przy takim obłożeniu sprzętu barberskiego sama moc maszynki do włosów może nie być wystarczającym argumentem – tu warto zwrócić uwagę na silnik. Tradycyjne maszynki działają na elektromagnes, natomiast te polecane do salonów fryzjerskich męskich mają silnik wirnikowy, charakteryzujący się bardzo długą żywotnością.

Podstawowe informacje na które musisz zwrócić uwagę przed zakupem maszynki do strzyżenia:

  • Po pierwsze najistotniejsza jest moc maszynki do strzyżenia włosów, im wyższa tym jej żywotność będzie dłuższa, a czas pracy krótszy.
  • Kolejnym ważnym aspektem jest to czy maszynka do strzyżenia jest na kablu, czyli ma zasilanie sieciowe, może być również akumulatorowa lub najbardziej wszechstronna akumulatorowo-sieciowa.
  • Zwróć uwagę na liczbę funkcji maszynki fryzjerskiej. Taka najbardziej wszechstronna powinna mieć ich co najmniej kilka, chodzi tutaj o możliwość regulacji długości strzyżeń.
  • Akcesoria dodatkowe, jak wymienny nóż czy nasadki będą bardzo przydatne.
  • Okres objęty gwarancją producenta.