Kremy do włosów

Kremy do włosów – prostujące i te do loków.

Krem do włosów prostujący.

Wiele kobiet marzy o pięknych, wygładzonych i idealnie prostych włosach. Jeśli jesteś jedną z nich z pomocą przyjdą Ci prostujące kremy do włosów. Wystarczy, że po umyciu i osuszeniu włosów nałożysz kosmetyk i przystąpisz do dalszej stylizacji. W tym przypadku włosy od razu staną się bardziej wygładzone, przestaną się puszyć i będą pięknie błyszczeć. Dodatkowo przy używaniu kremu prostującego zauważysz, że włosy będą się lepiej rozczesywać, a nawet będą bardziej odżywione.

Loki, loczki, fale – kremy do stylizacji loków.

Od zawsze było, że jeśli kobieta miała włosy proste chciała mieć kręcone i na odwrót. Teraz wszystko jest możliwe! Dzięki kremom do loków możesz na swojej głowie wyczarować piękne loki. Wystarczy, że po umyciu nałożysz na włosy odpowiednią ilość kosmetyku i wgnieciesz ją w całą długość włosa. Jeśli Twoje włosy są podatne na kręcenie wystarczy, że wysuszysz włosy głową do dołu lub lekko ugniatając je podczas tego zabiegu. Aby wzmocnić efekt możesz dodatkowo użyć specjalnego dyfuzora podczas suszenia, a Twoje loki będą bardziej wyraziste.

Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje kremy do włosów kręconych jak i prostujące. Takie dodające pięknego perłowego połysku i o różnym stopniu utrwalenia fryzury. Wybierz kosmetyk dopasowany do swoich włosów i ciesz się wymarzoną fryzurą.