Barbicide Clippercide Spray do dezynfekcji maszynek do strzyżenia

Barbicide Clippercide Spray do dezynfekcji maszynek do strzyżenia

59,00 

Spray do dezynfekcji i smarowania maszynek do włosów

Dostępność: Na stanie (może być zamówiony) SKU: 106171 Kategoria: EAN Code: 017922721319

Opis

Spray do dezynfekcji i smarowania maszynek Barbicide Clippercide Spray zapewnia skuteczną 5-krotną ochronę maszynek do strzyżenia włosów. Bezkonkurencyjny Spray do dezynfekcji maszynek. Nie zawiera aldehydów. Dezynfekuje, smaruje, czyści, chłodzi i chroni nasadki maszynek do strzyżenia przed rdzewieniem – i to wszystko za jednym zamachem, w trakcie jednego krótkiego zastosowania!

Szerokie spektrum działania – Skutecznie niszczy wszystkie bakterie, grzyby oraz wirusy łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).
Bezpieczny dla zdrowia – Bez aldehydów nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Możliwość dezynfekcji maszynki na oczach klienta.
Bezpieczny dla maszynek – Trwała ochrona przed rdzewieniem. Clippercide nie zawiera etanolu, który negatywnie wpływa na jakość ostrzy. Posiada w składzie substancję antykorozyjną, zapobiegającą powstawaniu rdzy i przedłużającą okres użytkowania nasadki. Clipercide skutecznie regeneruje także stare maszynki oraz usuwa rdzę.
Konserwujące smarowanie – Spray wytwarza cienką powłokę smaru, zmniejszającą zużycie i sprawiającą, iż nożyki wolniej się tępią.
Dokładne czyszczenie – Ciśnienie strumienia usuwa włosy, kurz i zabrudzenia pomiędzy nożykami – czyszcząc jednocześnie powierzchnię.
Niezawodne chłodzenie – Clipercide posiada również funkcję chłodzenia, umożliwiającą bezproblemową eksploatację maszynki do strzyżenia. Jest rekomendowany przez światowych producentów maszynek do strzyżenia włosów.

Brand

Barbicide

Dodatkowe informacje

Waga 0.433 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o “Barbicide Clippercide Spray do dezynfekcji maszynek do strzyżenia”